Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
Hlavička
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
  Reprezentanti v kmenových sportech   Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
Reprezentanti
Atletika
Basketbal
Gymnastika
Plavání
Triatlon
Volejbal dívky
Volejbal chlapci

Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
Partneři
Partneři
 
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka, příspěvková organizace - ekatalog.czGymnázia - ekatalog.cz
Seznam reprezentantů v kmenových sportech ve školním roce 2011/2012
 
jméno a příjmení třída reprezentace třídní trenér
Atletika
Šilhanová Rebeka I.A juniorská K. Doleželová L. Klíma
Fišer Tomáš I.A juniorská K. Doleželová S. Joukal
Pánková Barbora II.A juniorská H. Bilíková S. Joukal
Vaverková Kateřina II.A juniorská H. Bilíková S. Joukal
Dittrich Filip III.A juniorská Z. Hoferová S. Joukal
Majer Marek IV.A juniorská B. Novotná S. Joukal
Straško Roman IV.A juniorská B. Novotná  
Basketbal
Beránková sarah I.A kadetská K. Doleželová E. Křivánková
Křivánková Klára I.A kadetská K. Doleželová E. Křivánková
Mainclová Aneta I.A kadetská K. Doleželová E. Křivánková
Adamová Gabriela II.A juniorská H. Bilíková E. Křivánková
Hošková Kamila II.A juniorská H. Bilíková E. Křivánková
Hanušová Alena IV.A seniorská B. Novotná R. Fousek
Gymnastika
Jáňová Nika kvarta seniorská H. Piknerová K. Vlková
Jáňová Alice kvarta seniorská H. Piknerová K. Vlková
Káčer Jan kvarta junioská H. Piknerová J. Caska
Kozáková Simona sekunda junioská A. Vokálová K. Vlková
Seidl Filip sexta seniorská M. Novotná J. Caska
Hedbávná Petra tercie junioská R. Honzová S.+A. Vyzinovi
Plavání
Kočař Jakub kvarta juniorská H. Piknerová R. Havrlant
Tobiáš Jakub kvarta juniorská H. Piknerová M. Tobiášová
Kubický Rostislav kvinta juniorská G. Živná P. Vodák
Ševčík Jakub kvinta juniorská G. Živná J. Vlček
Vobořil Matěj kvinta seniorská G. Živná R. Havrlant
Štěpánová Monika sekunda juniorská A. Vokálová P. Vodák
Kútnik Ján sexta junior M. Novotná R. Havrlant
Triatlon
Kočař Lukáš sexta juniorská M. Novotná T. Klíma
Kalus Jiří sexta juniorská M. Novotná T. Klíma
Volejbal dívky
Beránková Eva I.A kadetky K. Doleželová E. Nezhoda
Kurková Marie I.A kadetky K. Doleželová E. Nezhoda
Kurková Anna I.A kadetky K. Doleželová E. Nezhoda
Slámová Kateřina I.A kadetky K. Doleželová E. Nezhoda
Střížová Klára I.A kadetky K. Doleželová E. Nezhoda
Najbrtová Barbora II.A juniorská H. Bilíková Z. Janoušek
Nálezková Kateřina II.A juniorská H. Bilíková Z. Janoušek
Pospíšilová Anna II.A juniorská H. Bilíková Z. Janoušek
Vorlová Tereza II.A juniorská H. Bilíková Z. Janoušek
Herbočková Lucie III.A juniorská Z. Hoferová Z. Janoušek
Vincourová Pavla IV.A seniorská B. Novotná Z. Janoušek
Volejbal chlapci
Rychecký Adam I.A kadetská K. Doleželová J. Petrů
Žaba Ondřej I.A kadetská K. Doleželová J. Petrů
Žaba Štěpán I.A kadetská K. Doleželová J. Šamšula
Licek Martin II.A juniorská H. Bilíková J. Šamšula
Smolka Ondřej II.A kadetská H. Bilíková J. Petrů
Kolařík Svatopluk II.A kadetská H. Bilíková J. Petrů
Musil Stanislav III.A juniorská Z. Hoferová J. Šamšula
Mrázek Adam III.A juniorská Z. Hoferová J. Šamšula
Fiala Marek IV.A juniorská B. Novotná J. Šamšula
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
(c) 2008-2017 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
design by Plaváček
 kontakt