Přejít k hlavnímu obsahu

40. výročí založení Botanky

Botanka slaví své významné narozeniny, je jí už 40 let! Stala se z ní dáma v nejlepších letech. Za ty své čtyři dekády se nesmazatelně vryla do srdcí mnoha lidí, kteří byli postupně svědky jejích prvních krůčků, dospívání a dozrávání ve sportovní školu, která má mezi českými sportovními gymnázii své zvučné jméno.

Milí absolventi, učitelé a vy všichni, kterým Botanka přirostla k srdci, pojďme její významné výročí společně oslavit. Pojďme zavzpomínat na to, co jsme na Botance prožili, na učitele, žáky, na úspěchy i neúspěchy, na to, co nám Botanka dala a vzala.

Oslavy jsou rozvržené do dvou dnů.
Ve čtvrtek 14.3.2024 od 18:00 proběhne v hale Sokola Brno na Kounicově ulici slavnostní sportovní akademie.

V pátek 15.3.2024 budou probíhat od 15:30 do 17:45 prohlídky školy a ve stejný den, tedy v pátek 15.3.2024, se uskuteční od 18:00 v Zoner Bobyhall slavnostní setkání absolventů Botanky. Cena vstupenky je 499 Kč (v ceně je občerstvení). Lístky je možné zakoupit zde.
K tanci a poslechu budou celý večer znít větší i menší hity posledních 40 let, tedy od osmdesátek až po současnost. Součástí programu bude taneční vystoupení a zazní i hymna Botanky. Prosíme o dodržení dress code - smart casual (dostavte se ve společenském oblečení a dobře naladěni). Ohledně dalších dotazů se obracejte na telefonní číslo 607 080 820.

Připomeňte si videem 30. výročí založení Botanky