Přejít k hlavnímu obsahu
Tým gymnastů na MČR 2022 v gymnastice
Mistrovství ČR 2022 ve sportovní gymnastice

O víkendu 4. – 5. 6. proběhlo v hale Sokola Brno 1 Mistrovství České republiky ve sportovní gymnastice.
Ze studentů sportovního gymnázia se účastnilo celkem 21 gymnastů a gymnastek a podařilo se jim získat 33 medailí.
V kategorii juniorek se mistryní ČR stala Vanesa Mašová. Na 3. místě ve čtyřboji skončila Alice Vlková. Krásné výkony jsme viděli i u dalších dívek a doufáme, že jim forma vydrží do srpnového ME.
V juniorské kategorii mužů nejlépe zacvičil Miroslav Durák a vybojoval titul mistra ČR v šestiboji. Hned za ním byl Daniel Bago, které mu medaile z šestiboje unikla o fous, zato si jich pár odnesl z finálových klání!
V ženské kategorii zvítězila domácí závodnice Klára Peterková a na 4. místě Marta Fraňková.
Gratulujeme všem závodnicím a závodníkům i jejich trenérům a trenérkám!